• Galvániho ul. - CM Control  • DNV lešenie - J.M.H.  • Hrobáková - Petržalka  • Bajkalska - Stavebuild  • Záhorska Bystrica  • Prešovská - BVS


 
Dnes je

 
Žiadosť o cenovú ponuku - lešenie:

  Firma:
  Výška objektu:
  Dĺžka objektu:
  Šírka objektu:
  Miesto:
  Kontakt | mail:
  Poznámka:

     
  Rodinné domy  
   
 
Bývajte kvalitne a úsporne za rozumnú cenu!
Stavba domu patrí medzi najdôležitejšie rozhodnutia v živote. Na trhu je množstvo firiem, ktoré lákajú nízkou cenou. Treba si uvedomiť, či je pre Vás cena dôležitejšia, ako kvalita. Naše ceny sa snažíme nastaviť tak, aby boli dostupné a atraktívne. Na druhej strane zachovávame vysoký komfort služieb a kvality výstavby. Preto Vám ponúkame najlepší pomer ceny a kvality. Je len na Vás, ako sa rozhodnete a čo je pre Vás dôležité. Cena, či kvalita? My ponúkame oboje! nadštandardné nízkoenergetické parametre murovaných domov plastové, hliníkové a drevené okná s trojsklom vo farbe prvotriedne materiály svetových výrobcov prepracované skladby do detailov, čo zaručuje najvyššiu kvalitu školených a svedomitých pracovníkov za našou prácou si stojíme a preto máme záruku až 5 rokov a mnoho iného … Sami si môžete vybrať rozsah dodávky a práce. Tým môžete ešte viac znížiť cenu Vášho nového domu. Stavajte s profesionálmi a bývajte bez starostí!
 
     
   Ponúkame Vám:  
     
  - komplexné projektantské služby  
  - hrubé stavby, holodomy, domy na kľúč  
  - konzultácie a odborné poradenstvo  
  - zmluvná garancia ceny  
  - výstavba po dohodnutú etapu  
  - skvelý pomer ceny a kvality  
  - dodržiavanie dohodnutých termínov  
  - rekonštrukcie  
  - dokončovacie práce  
  - profesionalita a zodpovednosť  
  - kvalita a serióznosť
 
     
 
Vykonávame výstavbu RD v jednotlivých etapách:

Zakladanie

Podľa projektovej dokumentácie zhotovujeme rôzne druhy zakladaní stavieb od klasických základových pásov a pätiek, základových dosiek až po špeciálne zakladanie na pilótach.

Hrubá stavba

Ponúkame murovacie práce zo všetkých druhov stavebných materiálov (tehla, pórobetón) až po betónové konštrukcie. Betónové monolitické konštrukcie debníme systémovým debnením Doka. Hydroizolácie hrubej stavby realizujeme okrem asfaltových pásov aj z hydroizolácií z PVC fólií (protan, fatrafol) proti zemnej vlhkosti alebo tlakovej vode.

Strechy
V zmysle projektovej dokumentácie zhotovujeme klasické strešné konštrukcie, ako drevené krovy s pokládkou krytiny s príslušenstvom, až po obrátené ploché strechy z PVC fólií. V prípade drahého projektového návrhu Vám vieme navrhnúť optimálnejšiu skladbu strešného plášťa s vynikajúcim pomerom „cena-kvalita“. Všetky typy strešných konštrukcií realizujeme vrátane klampiarskych prác z požadovaných materiálov.

Výplne otvorov
V subdodávke pre Vás zhotovíme podľa Vašich nárokov výplne otvorov (okien, vonkajších dverí) z plastu, dreva, hliníku, či z kombinácií týchto materiálov.

Ďalšia možnosť výstavby RD je dať si zhotoviť " Rodinný dom na kľúć "

 
     
     
     
 
KONTAKTNÉ INFORMÁCIE:
 
   
 
SCAFFOLD SLOVAKIA, s.r.o.

Kopčianska 63
851 01 Bratislava

IČO: 44758651
DIČ: 2022825838
IČ DPH: SK2022825838
Bankové spojenie IBAN:
SK77 1100 0000 0026 2318 4474

TEL: 0905 690 059
MAIL:
info@scaffold.sk
 
     
 
AKCIA:
 
   
 
::: POZOR zmena adresy :::
 
Copyright 2016 © SCAFFOLD SLOVAKIA, s.r.o., Created by Geoorgee